Nesër fillon afati kalimtar në basketboll

26 gusht 2019 | 14:06

Federata e Basketbollit e Kosovës ka njoftuar se nesër (e martë) deri më 7 shtator do të jetë afati kalimtar për të gjitha grupmoshat, si dhe paraqitja e lojtarëve të huaj.

“Ju lutemi që për paraqitjen e lojtarëve të respektoni rregulloret mbi kalim dhe regjistrim të lojtarëve”, thuhet në njoftimin e FBK-së.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, dhe ministri i…