Nesër përurohet libri “Atman” i Laura Olldashit

07 dhjetor 22:44

Nesër (e enjte) në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, me fillim nga ora 12.00, përurohet libri “Atman” i autores Laura Olldashi. Në këtë ditë feste të librit të autores Olldashi me nga një recension për librin do të paraqiten kritikë nga Kosova dhe nga Shqipëria. E pranishme do të jetë edhe autorja, e cila do të bashkëbisedojë me të pranishmit për përmbajtjen e librit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Opinionisti Ilir Ibrahimi ka theksuar se është e pamundur të…