Nesër shorti për gjysmëfinalet e Kupës   

12 shkurt 15:06

Nesër (e mërkurë) nga ora 12:00 në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës do të bëhet tërheqja e shortit për Digitalb Kupën e Kosovës në futboll.

Pjesëmarrjen në gjysmëfinale e kanë siguruar Ballkani, Feronikeli, Trepça’89 dhe Vëllaznimi. Skuadra fituese e Kupës siguron pjesëmarrjen në garën e Ligës së Evropës në edicionin 2019/2020.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Banka Qendrore e Republikës së Kosovës (BQK), është anëtarësuar në…