Neuer: Tash jemi nën presion

24 nëntor 14:16

Gjermania pësoi humbje në ndeshjen e parë të Kupës së Botës nga Japonia (1-2). Kapiteni Manuel Neuer e ka pranuar se tash gjermanët janë nën presion, pasi ndeshjen e radhës e kanë kundër Spanjës.

“Duhet të përmirësojmë shumë gjëra, por tani jemi nën presion. Kundër Japonisë ishte ndeshja më e rëndësishme dhe ne e humbëm, ndaj Spanjës duhet një tjetër paraqitje, duhet të japim gjithçka kundër një kundërshtari shumë të vështirë”, ka thënë Neuer.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetët demokratë kanë kërkuar interpelancë urgjente me kryeministrin e vendit,…