Newcasteli interesohet për yllin e Bayernit  

03 nëntor 2021 | 15:47

Skuadra e Premier Ligës, Newcastel United po interesohet për mbrojtësin e Bayern Munchen, Niklas Sule.

Klubi anglez e dëshiron shtatlartin gjerman përforcim për edicionin e ardhshëm.

Sipas gazetarit Christian Falk, Sules i përfundon kontratën e tij me Bayernin në vitin 2022 dhe do të ishte i interesuar për projektin e ‘magjistarëve’ .

Në fakt, përfaqësuesit e tyre janë takuar tashmë tre javë më parë me klubin anglez për të dëgjuar ofertën dhe për ta vlerësuar atë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka publikuar listën e kandidatëve…