Ngacmonte seksualisht fëmijët përmes rrjeteve sociale, arrestohet prishtinasi

27 nëntor 08:47

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Prishtinë, meqenëse i njëjti përmes rrjeteve sociale ka ngacmuar seksualisht disa fëmijë.

Në raportin 24 orësh, policia ka bërë me dije se lidhur me këtë rast është kontrolluar një lokacion dhe se në cilësi të provave janë sekuestruar një llaptop dhe një telefon mobil.

“Prishtinë 26.11.2020-17:40.Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti përmes rrjeteve sociale ka ngacmuar seksualisht disa fëmijë. Lidhur me rastin është kontrolluar një lokacion dhe ne cilësi të provave janë sekuestruar një kompjuter llaptop si dhe një telefon mobil. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, ka njoftuar policia./Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi, në Interaktiv të KTV-së ka…