Ngjyra e preferuar e Luanës që çmendi të gjithë fansat

22 nëntor 12:12

Luana Vjollca padyshim që është një nga moderatorest më të dashura të ekranit.

Ajo ka fituar mijëra fansa të cilët e ndjekin në çdo lëvizje që bën në Instagram.

Luana në emisionin e fundit që pati, ishte veshur me një fustan të shkurtër, ngjyrë të kuq dhe me një dekolte mjaft fine.

Fustani kishte prerje të ngushtë në pjesën lart dhe pjesa e poshtme vinte më lirshëm, por ngjitur pas trupit.

Luanës i nxorri në pah gjithë format, dhe mesa duket ngjyra e kuqe i shkon.

“Veshja ime e preferuar”- ka shkruar Luana dhe mesa duket jo pa arsye.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës në të…