Rexhep Selimi: Zgjedhjet janë zgjidhje

22 nëntor 2018 | 12:09

Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës në të cilët është duke u mbajtur debat për politikën e jashtme, deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka kritikuar Qeverinë dhe ministrin e Jashtëm, Behgjet Pacolli, për politikën e jashtme.

Ai ka thënë se do të ishte nder dhe shpëtim për këta qeveritarë për ta shpëtuar veten vetëm me mbajtjen e zgjedhjeve të reja.

“Zgjedhjet janë zgjidhje”, ka thënë Selimi.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, dhe kreu i…