Nicolas Cage i bëri “rrush e kumbulla” 150 milionë dollarë

22 janar 12:15

Nicolas Cage ka qenë një nga aktorët me më shumë fitime në Hollywood, me filma si “National Treasure” dhe “Leaving Las Vegas”.

54-vjeçari ka grumbulluar rreth 150 milionë dollarë nga karriera e tij e suksesshme, por shumë shpejt i ka shpenzuar të gjitha. Por, si është e mundur kjo?

Nga blerja e një kështjelle prej 8 milionë dollarëve e deri te kafkat e dinosaurëve, do të jenë disa nga shpenzimet e Nicolas Cage. Ai sot i ka borxh 14 milionë dollarë shtetit si taksa të prapambetura.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Genta Ismajli nuk është shumë aktive me projekte të reja…