Nicole Scherzinger shijon pushimet në Saint Tropez

24 korrik 11:02

Ata janë në lidhje gjatë tre vjetëve të fundit dhe duket se romanca mes tyre nuk po zbehet.

Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj Grigor Dimitrov dukeshin si dy zogj të dashuruar përderisa po shijonin rrezet e diellit dhe detin.

Dyshja po kalojnë disa ditë pushimi në plazhet e Saint Tropez. Këngëtarja shfaqi fizikun e saj fantastik, e veshur me bikine të bardha.

Image result for Nicole Scherzinger shijon pushimet në Saint Tropez

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Disney” ka larguar nga puna regjisorin e “Guardians of the…