Nipi i Luan Krasniqit, Adriani fiton me nokaut

25 nëntor 2023 | 23:31

Nipi i ish boksierit të mirënjohur shqiptar, Luan Krasniqi, Ardiani nga Juniku ka triumfuar përsëri sonte në ring.

Krasniqi triumfoi me nokaut në raundin e dytë ndaj boksierit hungarez, Gabor Detre.

Ardian Krasniqi, mbetet kampion i Gjermanisë (BDB) dhe synon suksese sa më të mëdha në karrierën e tij.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Futbollisti i kombëtares shqiptare tregoi për “Më Lër të Flas”…