Nisin punimet për rregullimin e sheshit “Adem Jashari” në kryeqytet

13 mars 2018 | 15:09

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë me dije se sot kanë nisur punimet për rregullimin e sheshit “Adem Jashari”.

Ai ka bërë me dije se kjo hapësirë do të shndërrohet në një shëtitore të përshtatshme dhe do të përfshijë brenda vetes edhe pjesët e gjelbëruara, edhe ulëset për pushim.

Ahmeti ka theksuar se i gjithë projekti pritet të përfundojë për 90 ditë pune.

Fotografia e Shpend Ahmeti

Fotografia e Shpend Ahmeti

Fotografia e Shpend AhmetiFotografia e Shpend AhmetiFotografia e Shpend Ahmeti

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti amerikan, Donald Trump, e ka shkarkuar nga posti i…