Nisma Socialdemokrate në Gjakovë nderon dëshmorët e Hereqit

23 prill 2019 | 15:35

Kryetari i degës së Nismës Socialdemokrate në Gjakovë, Fazli Hoxha, se bashku me strukturat e kësaj dege ka bërë sot homazhe në Kompleksin e Varrezave të Dëshmorëve në fshatin Hereq.

“Së bashku me anëtarë të Kryesisë së Degës të Nismës Socialdemokrate në Gjakovë bëmë homazhe në Kompleksin e Varrezave të Dëshmorëve në fshatin Hereq. Lavdi jetës dhe veprës së dëshmorëve”, ka shkruar Hoxha ne profilin e tij në “Facebook”

/Epoka e re/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Granti i përgjithshëm për komuna për vitin 2020 do të…