Nitaj: Dikush në KQZ po ja bën burgut me sy

18 dhjetor 2017 | 22:26

Zëdhënësi i AAK-së, Muharrem Nitaj ka reaguar pas rezultatit të zgjedhjeve në Istog, ku pas votave të numëruara me kusht fitues doli kandidati i LDK-së, Haki Rugova.
“Ky far PZAP-i thotë se nuk ka marrë ankesa, ndërkohë që i janë dorëzuar hiç më pak se 14 të tilla. KQZ-ja, e bën hallakamë rezultatin zgjedhor, thua se kanë qenë 2 milione fletevotime e jo 20 mijë e pak dhe herë e shpall fitues njërin e herë tjetrin! Një herë thotë se janë 500 e sa vota me kusht e mandej dalin 300 e pak!!! Dhe mendojnē se do t’ia hedhin paq! Dikush po ia bën “burgut me sy” duket!”, ka shkruar Nitaj në profilin e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Facebook” së fundmi është shpallur kompania më e mirë në…