Një “cowgirl” si Irina

21 dhjetor 2017 | 11:15

Revista “Love” iu shmang “monotonisë” së shkrepjeve me kostumin e famshëm të “Babagjyshit” dhe transformoi Irina Shayk në një “cowgirl”.

Modeluesja ruse e “Victoria’s Secret” është pjesë e kalendarit të vitit të ri të revistës së famshme. Në këtë set 31-vjeçarja shfaqet e armatosur me joshje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i famshëm turk Engin Altan Duzyatan ka blerë një…