Një djalë dhe një vajzë shkëmbejnë shikime në një kamp në veri të provincës veriperëndimore Idlib. /AFP/

08 dhjetor 12:35

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Makina e parë në botë që fluturon bëri debutimin e…