Një e vrarë e tre të plagosur në një sulm me thikë në Munih

15 qershor 2018 | 21:16

Një grua është vrarë dhe katër persona tjerë janë plagosur në një sulm me thikë që ndodhi sot në Munih, njoftojnë mediat gjermane.

Siç raporton “Bild”, një grua 25 vjeçare është vrarë, nëna e saj ka mbetur e plagosur rëndë, ndërsa i plagosur është edhe vëllai i viktimës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Partitë opozitare në Kuvendin e Kosovës, ka kohë që e…