Një Emily verore

23 korrik 2018 | 11:24

Ajo njihet për bukurinë e saj dhe për mënyrën se si di ta shfaqë atë secilën ditë në një mënyrë më ndryshe.

Bëhet fjalë për modeluesen Emily Ratajkowski, e cila javën që lamë pas u pa duke shkuar për drekë në një restorant në Nju Jork City.

27-vjeçarja ishte veshur thjesht, por mahniti rrugët e Mollës së Madhe duke e zëvendësuar diellin pas perëndimit të tij.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ariana Grande e ka quajtur veten dhe Pete Davidson “çift…