Një grua rrihet nga burri i saj në Prishtinë

11 gusht 14:41

Mbrëmë në Prishtinë një burrë ka rrahur gruan e tij.

Sipas raportit zyrtarët Policisë së Kosovës, rrahja ka ndodhur si pasojë e një mosmarrëveshje që kishin mes vete.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja kosovare Dua Lipa, ka shprehur falënderime të shumta për…