Një i vdekur dhe tre raste të reja me Covid

05 dhjetor 15:33

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit nga 1563 testime të kryera janë konfirmuar 3 raste të reja me Covid-19.

Sipas njoftimit të ministrisë, gjatë kësaj periudhe kohore është shënuar një rast i vdekjes.

Në 24 orët e fundit janë shëruar 4 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.828.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Albin Kurti, ka thënë se stafi i tij po…