Një modele si JLo

16 janar 2018 | 11:01

Është 46 vjeçe dhe lehtësisht mund të krahasohet me një 20-vjeçare.

Bëhet fjalë për këngëtaren superseksi Jennyfer Lopez, e cila është bërë imazhi i ri i xhinseve të “Guess”-it në dhjetor me koleksionin e pranverës 2018.

Në fotografinë e postuar në faqen zyrtare të “Guess”-it, Jlo shfaqet në forma të përkryera fizike, e ulur në një karrige duke ekspozuar xhinset e kësaj marke të njohur.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Demokracia është “nën sulme dhe po tkurret” në gjithë botën.…