Një person ka vdekur nga lëndimet e rënda, sulmuesi ende në arrati

20 korrik 2019 | 22:27

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se të shtunën ka vdekur personi me inicialet G.R., si pasojë e lëndimeve të rënda që ka marrë nga një përleshje te nënkalimi i rrugës “Bill Clinton” në Prishtinë.

Prokuroria e Prishtinës, njofton se deri më tani nuk dihen motivet e kësaj rrahje, si dhe sulmuesi ende është në arrati.

Po ashtu, Prokuroria ka siguruar të gjitha provat nga vendi i ngjarjes.

Trupi i personit të pajetë, është në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), dhe pritet të dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore, për autopsi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot në ambientet e KF Drenica, është bërë prezentimi i…