Njihuni me golashënuesen më të mirë të botërorit

12 qershor 08:00

Shtetat e Bashkuara të Amerikës mundën Tailandën me rezultatin 13-0.

Tek ekipi i SHBA-së ndodhet një sulmuese, Alex Morgan.

Ajo është 29 vjeçe dhe ka korrur goxha suksese si me kombëtaren ashtu edhe me klubin.

Në këtë botëror Morgan po bën paraqitje dinjitoze duke shënuar 5 gola dhe ka dhënë 3 asist, ku mesatarisht Morgan shënon gol çdo 18 minuta.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Kosovës, Taip Ramadani, ka bërë me dije se…