N’Kosovë Show festive vjen me 40 mysafirë nga të gjitha trojet shqiptare

01 janar 2018 | 21:23

Emisioni i përjavshëm n’Kosovë Show do të sjellë sonte edicionin festiv të Vitit të Ri.

Aktorë, politikanë, gazetarë e këngëtarë janë pjesë e këtij edicioni të realizuar në një ambient të mrekullueshëm.

Si gjithmonë, as këtë herë nuk ka munguar atmosfera e mirë dhe humori.

Numri i madh i artistëve bëri që atmosfera të jetë e zjarrtë në këto festime fundviti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Piloti britanik Lewis Hamilton ka pasur një formë të mirë…