Nottingham Forest arrin marrëveshje me Navasin

31 janar 21:26

Gjithçka është vendosur për Keylor Navas, me kostarikanin që do të vazhdojë karrierën e tij në Premier Ligë.

Prestigjiozja franceze, “L’Equipe” raporton se Nottingham Forest ka rënë dakord me PSG -në për transferimin e portierit 36-vjeçar, ndërsa kontrata me vetë lojtarin është vendosur tashmë.

Ndërkaq, struktura e transfertës dhe kushtet ekonomike të tij nuk janë të specifikuara.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka prezantuar tri…