Nudo pranë një burri misterioz, Kim Kardashian poston imazhet e ‘zjarrta’

09 qershor 11:14

Kim Kardashian u filmua vetëm me një mantel të bardhë, teksa po ushqehej nga një burrë misterioz. Këto janë pamjet që vijnë nga një video e publikuar së fundmi në rrjetet sociale.

42-vjeçarja padyshim i la pa fjalë fansat me postimet e saj të fundit në “Instagram”, teksa u zhvesh dhe ndau disa video nga prapaskenat e një fotosesioni të zjarrtë.

Ylli televiziv nuk kishte veshur asgjë kur realizoi imazhet në fjalë dhe pranë saj kishte fotografin, Steven Klein. Ky i fundit shihe teksa në mënyrë joshëse ushqen me dorë Kim.

“Kjo është ajo që ne bëjmë gjatë gjithë ditës”, tha Steven me shaka ndërsa Kim shpërtheu në të qeshura.

Nudo pranë një burri misterioz, Kim Kardashian poston imazhet eNudo pranë një burri misterioz, Kim Kardashian poston imazhet e

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në rastin e Pjetër Shalës është duke vazhduar dëgjimi i…