Nuk lau mirë enët, gruaja mbyll bashkëshortin në papafingo

10 mars 2019 | 13:16

Një burrë nga Roma nuk dinte t’i lante mirë enët dhe, po ashtu, nuk dinte t’i varte rrobat e lara në tel.

Kështu që, gruaja e tij 48-vjeçare për këto dy gabime e mbyllte bashkëshortin në papafingo, në shtëpinë e tyre në Monteverde, në një lagje të Romës.

Keqtrajtimet vazhduan për  vite të tëra, derisa vëllai i viktimës vendosi ta denoncojë gruan në polici.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një grup drejtuesish funeralesh në Afrikën e Jugut thonë se…