Nuk përmbahet Roberti, tregon live në emision vendin e çmendur ku bën seks

15 tetor 2018 | 01:09

Robert Berisha është një nga këngëtarët më të pëlqyer nga publiku por edhe ndër më të komentuarit, sidomos për martesën e tij me Nora Istrefi. 

Roberti aktualisht po angazhohet në “Dance with me” ku po konkurron çift me Leila Krajan. 

Këngëtari ishte i ftuar në mbrëmjen e djeshme në “Why not” së bashku me Kastro Zizon me të cilin ka publikuar së fundmi këngën “Çuna dhe goca”.

Gjatë intervistës, Roberti u pyet për vendin me të quditshëm ku ka bërë dashuri. “Të quditshme janë të gjitha, por mund të them në shinat e trenit”, u përgjigj ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti shqiptar, Ilir Meta për dy ditë rresht ka qëndruar…