Ofertë speciale e “Sharr Travel”/Pushime në Regina Blu për vetëm 58€ nata

04 korrik 16:01

58 euro për person. Po, po. Kaq lirë kushton nata në hotelin me pesë yje “Regina Blu”, i cili ndodhet në Radhime të Vlorës.

Këtë ofertë tejet të përshtatshme për pushuesit e ka lansuar në treg kompania gjigante, “Sharr Travel”.

Në çmimin prej 58 eurove përfshihet fjetja, mëngjesi dhe darkë.

Akomodim në Hotel Regina Blu 5*, Radhime

Përfshihet:

Mëngjes

Darkë

Çadrat në plazh

Përdorimi i pishinës

Kurse paketa “All Inclusive” kushton 78€ për person

VËMENDJE:

Çmimorja për fëmijë dallon.

0 – 3.99 vjeç (me dy të rritur) – falas

4 – 11.99 vjeç të rritur) – 50% zbritje

12 vjeç + konsiderohet i rritur

Për të përfituar nga ofertat e “Sharr Travel” kontaktoni në këta numra: 038 / 610 – 015

049 / 610 – 015

044 / 610 – 015

044 / 542 – 029

029 / 224 – 016

Ose në faqen e Instagramit apo të Facebookut të kësaj kompanie.

Ose vizitoni në zyrat:

Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,

Prizren, përballë stacionit të autobusëve

Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka uruar Shtetet e Bashkuara…