Oliqi: Rebiqi është lojtar për Bayernin

12 korrik 15:17

Ish-sulmuesi i Bayern Munchen dhe tash ndimestrajner i Kroacisë, Ivica Oliq e ka këshilluar skuadrën gjermane që ta transferojë yllin Ante Rebiq.

“Niko Kovaq e ka bërë Ante Rebiqin një futbollist të kompletuar. Ai është një lojtar për Bayernin. Do isha i lumtur të shihja një kroat që të luante te Bayerni me trajner kroat”, ka thënë Oliq.

Interesim për sulmuesin e Franfurtit kanë shfaqur edhe Arsenali, Manchester Unitedi dhe Liverpooli.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Zafir Berisha, ka kërkuar nga institucionet…