Olta Gixhari duket në formë të mrekullueshme nga pushimet në Itali

11 shtator 2023 | 14:42

Aktorja e njohur, Olta Gixhari ditët e fundit të verës po i shijon në Itali.

Ylli i ekranit ka zgjedhur Toskanën për t’u relaksuar dhe natyrisht nuk kanë munguar as pozat atrkaitve.

Olta u shfaq atraktive me një stil të thjeshtë, kapele, bluzë të shkurtër dhe pantallona të gjera gri.

Me një makijazh të lehtë dhe flokët lëshuar sipër, aktorja duke në formë të mrekullueshme.

“E fundit për shtatorin”, ka shkruar Gixhari në mbishkrimin e imazheve që morën komente dhe pëlqime të shumta nga ana e fansave.

Ndryshe, theksojmë që Olta mori vëmendje të amdhe me pjesëmarrjen në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Ajo u konsiderua si rivali kryesor i fituesit të BBVA, Luiz Ejlli, me të cilën pas daljes nga shtëpia e famshme ka xhiruar një film.

Dyshja bashkë do të jenë protagonistë të filmit me titullin “Në Kuadër të Dashurisë, që pritet të publikohet këtë vit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ekonomitë e 27 vendeve të Bashkimit Evropian do të vazhdojnë…