Operohet Çun Lajçi, tregon se çfarë i tha doktori pasi doli nga salla

09 gusht 13:52

Aktori i njohur, Çun Lajçi së fundmi ka njoftuar se ka probleme shëndetësore.

Shkaku i këtyre problemeve ai është shtrirë në QKUK ku dhe është operuar.

Lajmin e ka bërë me dije Lajçi në llogarinë e vet në “Facebook”.

“E dini çka m’tha doktori, kur dola nga salla e operacionit? Paske m’ua shkrumua jetën politikanëve me këta damar zemre!, ka shkruar Lajçi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Partizani mbetet pa trajner. Klubi i kuq ka njoftuar ndërprerjen…