Oriola prapë provokon me gjoksin jashtë

23 prill 11:52

Modelja Oriola Marashi ka treguar edhe sot asetet e saj në disa fotografi
Bukuroshja duket se është kthyer në Shqipëri derisa disa ditë më parë ka bërë thirrje që të votohet daja i saj që garon për deputetë nga radhët e LSI-së.
E pas kësaj thirrje, Oriola është shfaqur me disa foto në natyrë e veshur me xhinse derisa ekspozon të pasmet e saj dhe gjoksin.
Modelja ka pasur disa suksese këto ditë, derisa është shfaqur duke modeluar në Itali por edhe në vende të tjera të Europës.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, gjatë mbrëmjes së djeshme…