Orlando Bloom dhe Katy Perry duan një dasmë intime

17 prill 11:21

Orlando Bloom dhe Katy Perry po ndihen shumë të lumtur derisa po e planifikojnë dasmën e tyre. “Ata janë një nga çiftet më të lumtura.

Janë shumë të entuziazmuar që janë fejuar dhe aktualisht po e planifikojnë dasmën e tyre”, ka thënë një burim pranë çiftit për revistën “People”.

I njëjti burim ka thënë se 42-vjeçari Bloom dhe 34-vjeçarja Perry nuk kanë treguar shumë detaje për dasmën e tyre, por një gjë dihet, ata duan një dasmë shumë intime.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bella Thorne dhe i dashurii i saj Mod Sun janë…