Osmani: Ky është futbollisti më cilësor në Kosovë

30 prill 2019 | 20:17

Sulmuesi i mirënjohur kosovar i Vushtrrisë, Labinot Osmani, ka thënë se futbollisti më cilësor në Superligën e Kosovës është mesfushori i Llapit, Mentor Zhdrella.

Osmani e ka dhënë një deklaratë të tillë në emisionin ‘90 Plus’ që transmetohet në Radio Prishtina dhe Zëri TV.

“Mendoj se Mentor Zhdrella është futbollisti më cilësor në Superligë. Secili sulmues e ka më të lehtë kur është në tandem me Zhdrellën”, ka thënë Labinot Osmani.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja më famë botërore nisi turneun e saj evropian, javën…