Oxhak i shkyemun

02 korrik 2019 | 11:38

Flamur Maloku

Nëpër ashtat e huej jem’ shkrí nga mënia e dashnisë
gjumin e kem’ ba copa-copa, para oxhakut t’shkyemun
ethet tona t’rânda kanë mbuluë kulmin e shpisë
e kalojmë ngucas njani-tjetrin, idhnuem prej dashnisë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me përfundimin e votimeve të 30 qershorit dhe shpalljes fituese…