Ozili, drejt Unitedit

15 dhjetor 11:23

Transferimi i Mesut Ozil në skuadrën e Barcelonës është në pikëpyetje, pasi drejtuesit e skuadrës spanjolle janë të fokusuar te Phillipe Coutinho i Liverpoolit.

Mesfushori gjerman është opsionin i dytë për Barçën, kurse “Daily Mail” raporton se ish-anëtari i Real Madridit mund t’i bashkohet Manchester Unitedit.

Ideja e transferimit në “Old Trafford”, sipas gazetës britanike, e joshë mjaft Ozilin, i cili preferon të ribashkohet me trajnerin Jose Mouroinho.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidatët për kryetar të Istogut, Gani Dreshaj dhe Haki Rugova…