Pacolli në Mal të Zi për të diskutuar për integrimin evropian të rajonit

30 nëntor 10:23

Ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli ka arritur në Budvë të Malit të Zi, ku do të përfaqësojë Republikën e Kosovës në takimin e ministrave të jashtëm të Ballkanit perëndimor WB6.

“Sapo kam arritur në Budvë të Malit të Zi, ku do të përfaqësojë Republikën e Kosovës në takimin e ministrave të jashtëm të Ballkanit perendimor WB6. Integrimi evropian i rajonit tonë dhe shtyrja përpara e procesit të Berlinit është tema kryesore e këtij takimi”, ka shkruar Pacolli në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy ditë më parë i premtoi kryebashkiakut Veliaj se nuk…