Pacolli: Në një kontinent tjetër, në një mision të shkurtër për Kosovën

16 dhjetor 22:12

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka postuar në llogarinë e vet në “Facebook” një fotografi, ku shkruan se për fund të kësaj jave, në një Kontinent tjetër, në një mision të shkurtër për Kosovën.

“Për mua asnjë ditë nuk është e njëjtë, për fat të mirë. Për fund të kësaj jave, në një Kontinent tjetër, në një mision të shkurtër për Kosovën”, ka shkruar zëvendëskryeministri i parë, njëherësh edhe ministër i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli.

Fotografia e Behgjet Pacolli

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në mesnatën mes të premtes dhe të shtunës, si pasojë…