Pacolli nuk është i pranishëm në seancën për politikën e jashtme

22 nëntor 11:06

Ka nisur vazhdimi i seancës së jashtëzakonshme lidhur me politikën e jashtme.

Në këtë seancë është vetëm një pikë e rendit të ditës “debat parlamentar sipas kërkesës së 42 deputetëve lidhur me dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës”.

Por në këtë seancë nuk është i pranishëm ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në seancën e sotme…