Pamje nga performanca e Dua Lipës në “Sunny Hill”

05 gusht 13:27

Dua Lipa mbrëmë u ngjit në skenën e festivalit Sunny Hill.

Me këtë rast ajo plotësoi dëshirën e shumë fansave të saj për ta parë nga afër atë.

Nën atmosferën e elektrizuar, këngëtarja kosovare me famë botërore paraqitjen në skenë e nisi me këngën e saj “Physical”.

Festivali po mbahet në Parkun e Gërmisë dhe do të zgjas katër ditë nga 4 gushti e deri më 7 gusht.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Skenderajt, Fadil Nura së bashku me…