Pamje super “hot”/, Kejvina Kthella sapo “djegu” rrjetin

26 shkurt 16:10

Kejvina Kthella ka kthyer të gjithë vëmendjen nga vetja ditën e sotme, teksa në “Instagram” ka publikuar një video super “hot”.

Modeljae njohur shfaqet e veshur me tanga të zeza dhe me një korse të kuqe latex, teksa në sy bie trupi super seksi dhe pozat provokuese.

Kjo video është realizuar në Los Angeles, aty ku Kejvina po qëndron prej më shumë se një muaji. “Speci i kuq edhe içik i mbushur”, shkruan modelja krahas pamjeve që kanë marrë mijëra pëlqime e qindra komente.

Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kejvina Kthella ka punuar edhe me Fadil Berishën për një set fotografik.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Helena Halilaj Në emër të cilit moral flasin këta…