Pamjet e frikshme nga rrëzimi i pallatit në Turqi

30 tetor 15:21

Tërmeti që goditi sot Greqinë dhe Turqinë ka shkaktuar dëme të madha në banesa. Pamjet e mediave tregojnë momente e frikshme kur një pallat rrëzohet në Turqi. Zona e Izmirit është me e dëmtuara nga tërmeti 6.7 ballë që ra mesditën e sotme në territorin mes Greqisë dhe Turqisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modelja e njohur, Kristina Baki, ka zbuluar se është në…