Papritmas hapet një vrimë dhe “gëlltiti” veturën në një sekondë (Video)

18 qershor 22:47

Një vrimë u hap papritur në parking dhe gëlltiti veturën në një sekondë.

Pamjet dyshohet se janë bërë në shtetin aziatik të Indisë.

Për fat të mirë ka një pamje sepse përndryshe do të ishte e pamundur që pronari të shpjegonte se çfarë ndodhi.

Shikojeni videon e mëposhtme të ngjarjes që shkaktoi vetëm dëme materiale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Luana Vjollca ka publikuar projektin e saj më të ri…