Parashikimi i motit për sot

05 qershor 2018 | 07:35

Moti në Kosovë do të jetë i ndryshueshëm, i vrenjtur, i ngrohtë dhe me shira lokale.

Temperaturat më të ulëta do të jenë nga 13 në 19 dhe më e larta e ditës nga 28 në 31 gradë.

Në ditët në vijim, moti me re dhe me diell do të ndryshojë me paraqitjen e stuhive lokale dhe ka mundësi edhe të breshërit në periudha të shkurtra.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy partitë më të mëdha opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës…