Paris Hiltoni darkon me miq, jashtë lokalit konsumoi cigare

22 shkurt 2019 | 15:06

Biznesmenja Paris Hilton është fotografuar nga paparacët së fundi. Ajo është parë në rrugët e Hollywoodit duke u shoqëruar nga disa miq.

Hiltoni shihet se është duke konsumuar cigaren jashtë lokalit ku darkuan.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi i shoqëruar…