Parkoi “bishën” luksoze në mes të Stambollit, ja çfarë shkruajnë mediat turke për këngëtaren shqiptare

21 shtator 11:16

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka disa kohë që është e ndarë midis Kosovës dhe Turqisë. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku me ndjekësit e shumtë ndan momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Madje Morena nuk e ka aspak problem që të reklamojë jetesën e saj luksoze. E jo vetëm kaq, pasi Taraku herë pas here është bërë kryefjalë e mediave tona në lidhje me pasurinë e saj, ndonëse mesa duket ky detaj nuk u ka shpëtuar as mediave turke.

Së fundmi “Snob Magazin” i ka dedikuar një shkrim, Morenës duke publikuar disa foto të realizuara në qytetin Ni?anta?? të Turqisë. Në foto duket këngëtarja dhe babai i saj duke arritur tek makina e tyre luksoze në ngjyrë portokalli.

Ndër të tjera ky shkrim i është dedikuar edhe kësaj makine, e cila siç raporton media turke kap vlerën e 10 milionë lirave turke.

Më herët në profilin e saj në “Instagram”, ku ndiqet nga më shumë se 1.6 milion fansa, Morena u shfaq joshëse me një palë bikini të zeza në kuvertën e një jahti. Ajo dukej tepër në formë dhe e relaksuar teksa mbante edhe një gotë verë në dorë.

Parkoi “bishën” luksoze në mes të Stambollit, ja

Parkoi “bishën” luksoze në mes të Stambollit, jaParkoi “bishën” luksoze në mes të Stambollit, ja

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Sindikatës së Bashkuar për Arsim Shkencë dhe Kulturë,…