Pas 30 vitesh pauzë, Sabri Fejzullahu i kthehet profesionit të vjetër

24 maj 15:50

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, do të rikthehet në aktrim pas 30 vitesh.  Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ai përmes një foto të postuar në Instagram, ku shfaqet me dy aktorë të njohur nga Kosova.

“Pas 30 viteve, me ktheu prap ne aktrim, miku im, aktori me i madh dhe me i njohur shqiptar ne Europen Juglindore Ilir Tafa. Me Ilirin dhe Shkumbinin besoj do te ja dal!”, ka shkruar Sabriu krahas fotos.

Kujtojmë që Fejzullahu e ka lënë anash profesionin e aktorit për t’iu përkushtuar karrierës në muzikë, ku sjellë shumë hite për dëgjuesit shqiptar.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një grua pretendoi se aktori i famshëm i Hollywood-it, Johnny…