Pas aksidentit Françeska Jaçe merr shofere, kush është vajza përvëluese në timon…

26 nëntor 11:32

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe nuk ka më besim tek vetja e saj përsa i përket drejtimit të makinës,. Së fundmi, në disa pastime në Instastory, Jaçe ka publikuar një video nga makina, por këtë herë nuk ndodhet ajo në timon.

Françi e ka lënë drejtimin e mjetit në duart e shoqes së saj, për arsye që nuk dihen. Gjithsesi, një prej më kryesoreve mund të jetë edhe frika pas aksidentit që pësoi.

Siç duket, ish-banorja e BB nuk ka më besim te vetja pas asaj ngjarjeje. Jaçe u akidentua pak ditë më parë në Vlorë, dhe përfundoi e lënduar.

VIDEO/ Pas aksidentit Françeska Jaçe merr shofere, kush

VIDEO/ Pas aksidentit Françeska Jaçe merr shofere, kushVIDEO/ Pas aksidentit Françeska Jaçe merr shofere, kush

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, ka zbuluar prej…