Pas një viti barazohet çmimi i naftës me benzinën

30 mars 13:41

Në disa pompa të derivateve në komunën e Istogut, pas më shumë se një viti barazohet çmimi i naftës me benzinën.

Në njërën nga pompat e derivateve në këtë komunë çmimi i naftës dhe benzinës është i njëjtë – 1.28 euro për litër, raporton “Epoka e re”.

No description available.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim shefin…